Opinie o Nas
801 007 583 lub 222 668 730

Konwertery, Transceiver

Konwertery, Transceiver
Sortuj wg:
Domyślny
Dwukierunkowy moduł SFP, WDM, 1000Base-BX TP-Link TL-SM321B
Informacje dodatkowe : Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Typ światłowodu: 9/125 um jednomodowy ...

Netto: 71,56 zł
Brutto: 88,01 zł

Kontroler Ubiquiti UniFi Controller Cloud Key

Netto: 302,91 zł
Brutto: 372,58 zł

Media konwerter TP-Link GB, Ethernet MC220L
Architektura sieci LAN : Gigabit Ethernet Informacje dodatkowe : Port FX obsługuje podłączenie hot-swap Zgodność ...

Netto: 62,00 zł
Brutto: 76,26 zł

Media konwerter TP-Link MC110CS jednomodowy
Informacje dodatkowe : 1 port SC 100M 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX) Kabel UTP ...

Netto: 90,66 zł
Brutto: 111,51 zł

Media konwerter TP-Link MC200CM wielomodowy 1000 Mb/s 550m
Architektura sieci LAN : Gigabit Ethernet Informacje dodatkowe : rodzaj transmisji: 2 światłowody wielomodowe odległość ...

Netto: 111,09 zł
Brutto: 136,64 zł

Media konwerter TP-Link MC210CS jednomodowy
Informacje dodatkowe : 1 port SC 1000M 1 port RJ45 1000M (Auto MDI/MDIX) UTP category ...

Netto: 121,91 zł
Brutto: 149,95 zł

Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC111CS
Architektura sieci LAN : Fast Ethernet Informacje dodatkowe : Technologia WDM Tryb pracy pełnego i ...

Netto: 77,09 zł
Brutto: 94,82 zł

Media konwerter WDM Fast Ethernet TP-Link MC112CS
Architektura sieci LAN : Fast Ethernet Informacje dodatkowe : Technologia WDM Tryb pracy pełnego i ...

Netto: 90,17 zł
Brutto: 110,91 zł

Moduł dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A
Informacje dodatkowe : Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Typ światłowodu: 9/125 um jednomodowy ...

Netto: 125,63 zł
Brutto: 154,53 zł

Media konwerter Intellinet 10/100Base-TX RJ45/100Base-FX SC MM

Netto: 146,92 zł
Brutto: 180,71 zł

Moduł ATOP SFP-10G-LR-C 10GBASE-LR SFP
Informacje dodatkowe : Modułem SFP+ 10G o długości fali 1355nm Duplex LC connector Hot-pluggable SFP ...

Netto: 276,95 zł
Brutto: 340,64 zł

Media konwerter Intellinet 10/100/1000Base-TX RJ45/SLOT SFP Mini GBIC I-ET SX-MGBIC
Architektura sieci LAN : Gigabit Ethernet Informacje dodatkowe : Transfer danych: 1000 Mb/s Jeden slot ...

Netto: 174,11 zł
Brutto: 214,15 zł

Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC MM  I-ET SX-FC
Architektura sieci LAN : Gigabit Ethernet Informacje dodatkowe : Transfer danych: 1000 Mb/s Długość fali: ...

Netto: 310,15 zł
Brutto: 381,48 zł

Media konwerter Intellinet 1000Base-T RJ45/1000Base-SX SC SM  I-ET SX-SCSM
Architektura sieci LAN : Gigabit Ethernet Informacje dodatkowe : Transfer danych: 1000 Mb/s Długość fali: ...

Netto: 342,40 zł
Brutto: 421,15 zł

Moduł Cisco SFP-H10GB-CU1M 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive
Architektura sieci LAN : 10 Gigabit Ethernet Informacje dodatkowe : Cable Type: Twinax cable, passive, ...

Netto: 199,25 zł
Brutto: 245,08 zł

Moduł UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode 10Gb/s SFP+ 2xLC (2 szt.)

Netto: 339,14 zł
Brutto: 417,14 zł

Media konwerter Planet VC-231 VDSL2 100Mb/s
Architektura sieci LAN : Fast Ethernet Informacje dodatkowe : PLANET VC-231 jest wysokowydajnym konwerterem Ethernet-over-VDSL2. ...

Netto: 292,77 zł
Brutto: 360,10 zł

Zabezpieczenie UBIQUITI ETH-SP-G2
Architektura sieci LAN : Gigabit Ethernet Informacje dodatkowe : Napięcie przebicia impulsowego DC: 90V @ ...

Netto: 43,01 zł
Brutto: 52,90 zł

Moduł SFP Planet MFB-TSA 1-Port SFP 1310 nm TX 2km
Architektura sieci LAN : Fast Ethernet Informacje dodatkowe : Seria modułów nadawczo-odbiorczych MGB/MFB została zaprojektowana ...

Netto: 119,64 zł
Brutto: 147,15 zł

Moduł SFP Planet MFB-TSB 1-Port SFP 1310 nm TX 2km
Architektura sieci LAN : Fast Ethernet Informacje dodatkowe : Seria modułów nadawczo-odbiorczych MGB/MFB została zaprojektowana ...

Netto: 142,60 zł
Brutto: 175,40 zł

Wyświetlanie od 1 do 20 (z 37 pozycji) Stron:  1  2  Następna >> 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.